Главная страница » Новости » Город и регион » «Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережахObyavaBilsheSumy705x80

«Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережахВідділ «Служба 15-80» повідомляє жителям міста про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Йдеться про будинки за адресами: вул. Інтернаціоналістів, 43, вул. Роменська, 81 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирах), вул. Харківська, 40/1 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), вул. Реміснича, 19, вул. Холодногірська, 45 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирах), вул. Лермонтова, 3 (ремонтні роботи в підвалі), вул. Нижньосироватська, 54 (заміна корінних кранів гарячої води в квартирі), вул. Харківська, 40/1 (заміна рушникопідсушувача в квартирі), вул. Троїцька, 18 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирах).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Відділ «Служба 15-80» повідомляє жителям міста про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення водопостачання

Добавить в: