Завантаження ...

На Сумщині за добу 34 боєприпаси виявлено та ще 12 знешкоджено

17 травня групою піротехнічних робіт проведено роботи зі знешкодження дванадцяти 152 мм артилерійських снарядів.17 травня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження дванадцяти 152 мм артилерійських снарядів. Боєприпаси раніше були виявлені на відстані 1,5 км від житлових будинків с. Рябина Великописарівського району. Небезпечні предмети вивезли у спеціально відведене місце та знищили шляхом підриву.

Цього ж дня, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про виявлення одного 122 – мм та тридцяти трьох 152 мм артилерійських снарядів. Відголоски минулих війн були знайдені в с. Герасимівка Роменського району, на відстані 600 м від житлових будинків та в с. Рябина Великописарівського району в полі на відстані 1,5 км від осель громадян.

На місцях виявлення вибухонебезпечних предметів встановлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області (м. Ромни).

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області