Завантаження ...

Поліція Сумщини розшукує шахрая-«провізора»

Як встановили правоохоронці, працівниця одного з фармацевничого закладів міста стала жертвою давно відомої шахрайської схеми.Як встановили правоохоронці, працівниця одного з фармацевничого закладів міста стала жертвою давно відомої шахрайської схеми.

До відділу поліції близько 19.30 звернулася 30-річна жителька Конотопу. Вона розповіла, що близько півтори години тому на службовий телефон подзвонив невідомий чоловік і представився генеральним директором мережі аптек. Співрозмовник спочатку не викликав у жінки жодних підозр, адже дуже по-діловому цікавився справами в аптеці, кількістю та асортиментом товару, «уточнив» показники по звітності. Після цього поцікавився кількістю готівки в касі та попросив перерахувати гроші йому на банківську картку, номер якої він назвав під час розмови.

Жінка виконала вказівку співрозмовника, кількома платежами перерахувавши кошти у сумі 12 100 гривень. Засумнівалась лише під час останнього платежу. Аби перевірити свої підозри, з’ясувала прізвище справжнього генерального директора аптечної мережі та його контактний телефон. І тільки тоді зрозуміла, що її ошукали.

Наразі за цим фактом конотопські слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) та вживають всі необхідні заходи для встановлення особи зловмисника та його місцезнаходження.

Правоохоронці ж закликають громадян з максимальною обережністю ставитися до невідомих вам телефонних співрозмовників, не довіряти тій інформації, яку вони вам надають, а за можливості ретельно її перевіряти. Пам’ятайте, що в ситуації, коли ви стикаєтеся з аферистами, не може бути забагато пильності чи обережності. Адже обачність – це саме те, що ви можете протипоставити їхнім зухвалим злочинним схемам; те, що допоможе вам вберегти свої кошти і нерви.

Відділ комунікації поліції Сумської області