Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах патрульні зупинили водія маршрутного авто з ознаками наркотичного сп’янінняObyavaBilsheSumy705x80

У Сумах патрульні зупинили водія маршрутного авто з ознаками наркотичного сп’янінняПодія сталася днями на проспекті Михайла Лушпи. Під час патрулювання увагу інспекторів привернув маршрутний транспортний засіб Рута 25, водій якого підозріло маневрував на дорозі: перестроювався без увімкнених покажчиків повороту відповідного напрямку. Патрульні зупинили маршрутне авто, щоби поспілкуватися з його керманичем, адже таке водіння наражало на небезпеку не лише його самого, а й інших учасників дорожнього руху.

На щастя, у салоні пасажирів не було. Спілкуючись із 41-річним водієм, вартові порядку виявили в нього ознаки наркотичного сп’яніння: чоловік сильно нервував, його руки тремтіли, сформулювати свою думку він чітко не міг, у поясненнях постійно плутався. Від огляду на стан наркотичного сп’яніння керманич категорично відмовився в присутності свідків.

Патрульні склали на громадянина адміністративний матеріал за ч. 1 ст. 130 (Відмова від проходження огляду на стан сп’яніння особою, яка керує з ознаками сп’яніння) КУпАП, а від керування його відсторонили.

Патрульна поліція Сумської області

Добавить в: