Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині до шести років позбавлення волі загрожує серійним квартирним крадіям


ObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині до шести років позбавлення волі загрожує серійним квартирним крадіямБілопільським відділом Конотопської місцевої прокуратури затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно двох 28-річних чоловіків, які обкрадали помешкання білопільчан.

Встановлено, що один із обвинувачених родом із Білопільського району, а інший – з м. Івано-Франківськ. Чоловіки мають багате кримінальне минуле. Відтак познайомились у місцях несвободи під час чергового відбування покарання. Після звільнення вони вже спільно продовжили свою злочинну діяльність. Зокрема, обкрадали квартири та будинки жителів м. Білопілля та Білопільського району. Обвинувачені, за відсутності господарів, проникали в помешкання, звідки викрадали ювелірні вироби, побутову техніку та банківські картки для виплат. На даний час здобуто докази їх причетності до трьох подібних крадіжок.

Дії обвинувачених кваліфіковано за ч. 3 ст. 185 (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, вчинена повторно за попереднью змовою групою осіб) та ч. 1 ст. 357 (викрадення офіційного документа, вчинене з корисливих мотивів) КК України. За скоєне їм загрожує до шести років позбавлення волі. На вирок суду вони чекають у СІЗО.

Прес-служба прокуратури області

Добавить в: