Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині прикордонники затримали росіянина, який незаконно перемістив з РФ 90 кг тютюнуObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині прикордонники затримали росіянина, який незаконно перемістив з РФ 90 кг тютюнуСумський прикордонний загін, вживаючи системних заходів, ефективно протидіє протиправній діяльності на державному кордоні.

Так, у п’ятницю, у Великописарівському районі прикордонники відділення «Велика Писарівка», реалізовуючи завчасно отриману інформацію, затримали в районі с. Попівка біля українсько-російського кордону чоловіка без документів з 9 мішками з товаром. Правоохоронці з’ясували, що затриманий є громадянином РФ, а у мішках, які він незаконно перемістив з території Росії, знаходилось близько 90 кг тютюнової суміші.

Наразі 27-річний іноземець затриманий для з’ясування усіх обставин справи. За незаконне перетинання державного кордону України та порушення прикордонного режиму росіянин буде притягнений до адміністративної відповідальність. Виявлений товар прикордонники передадуть представникам митниці.

Підготував Роман Ткач (Сумський прикордонний загін)

Добавить в: