Главная страница » Новости » Город и регион » Поліція Сумщини розшукує інтернет-афериста, який обдурив пасічника


ObyavaBilsheSumy705x80

Поліція Сумщини розшукує інтернет-афериста, який обдурив пасічникаЧерговою жертвою шахраїв на Шосткинщині став 35-річний житель райцентру. Чоловік перерахував передоплату за бджолосім’ї, і в результаті своєї довірливості втратив 7 тисяч гривень.

В поліцію з заявою про шахрайство звернувся 35-річний житель Шостки. Чоловік розповів, що у березні цього року знайшов на відомому сайті оголошень цікаву пропозицію про продаж бджолопакетів. Він зв’язався з продавцем і йому запропонували за 2 500 гривень зареєструватися у реєстрі покупців. Він погодився та перерахував на вказаний номер банківської картки потрібну суму.

На початку квітня заявнику зателефонували та попросили перерахувати ще 4500 гривень передоплати - нібито потрібний товар йому вже відправляють. Чоловік виконав і цю умову.

Пройшло кілька тижнів, але замовленого житель Шостки так і не отримав, а продавець перестав виходити на зв'язок.

За даним фактом у поліції відкрили кримінальне проваджень за ознаками ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Ведуться пошуки зловмисника.

Правоохоронці звертаються до громадян з проханням не надсилати передоплату за купуємий товар, а розраховуватись за нього під час отримання, попередньо перевіривши вміст посилки.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: