Завантаження ...

Викладач СумДУ визнаний кращим вченим-економістом України за рейтингом RePEc

Професор кафедри міжнародних економічних відносин навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» Олексій Пластун очолив рейтинг кращих вчених-економістів УкраїниПрофесор кафедри міжнародних економічних відносин навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» Олексій Пластун очолив рейтинг кращих вчених-економістів України за рейтингом одного з найбільших депозитаріїв світу з економічної тематики RePEc.

RePEc (Research Papers in Economics) – це спільний проєкт волонтерів у 101 країні світу з метою поширення досліджень в галузі економіки та суміжних наук.

Основою проєкту є децентралізована бібліографічна база даних наукових праць, статей у журналах, програмних компонентів, що підтримуються добровольцями для використання у різних сервісах.

Наразі в депозитарії міститься близько 3,1 мільйона дослідницьких робіт із 3200 журналів та 5000 препринтів. На платформі зареєстровано понад 55 тис. авторів, щотижня обслуговується 75 тис. підписок на розсилку електронною поштою.

Даним депозитарієм ведеться ціла низка рейтингів, зокрема, кращих інституцій та вчених світу в цілому та в розрізі окремих країн. Станом на квітень 2020 року професор кафедри міжнародних економічних відносин, доктор економічних наук Олексій Пластун посів перше місце в рейтингу кращих вчених-економістів України за останні 10 років, а за всю історію спостережень – на другому місці.

Більш детально з результатами рейтингу можна ознайомитись, перейшовши за наступним посиланням.

https://ideas.repec.org/top/top.ukraine.html#ppl82

Довідково. Даний рейтинг заснований на обмеженій вибірці результатів досліджень з економіки та фінансів. Розглядаються лише матеріали, каталогізовані в RePEc. Для будь-якого критерію, що базується на цитуваннях, розглядаються лише роботи, які можна було проаналізувати проектом CitEc. Для будь-якого рейтингу вчених можуть прийматися до уваги лише ті, хто зареєстрований у службі авторів RePEc.