Завантаження ...

Поліція Сумщини розшукує афериста-псевдобанкіра

Жертвою шахрая став 55-річний житель обласного центру. У телефонній розмові незнайомець представився працівником служби безпеки банкуЖертвою шахрая став 55-річний житель обласного центру. У телефонній розмові незнайомець представився працівником служби безпеки банку і повідомив чоловіку, що начебто з його банківського рахунку невідомі намагаються викрасти гроші.

За словами телефонуючого, аби врятувати заощадження від протиправних посягань, гроші начебто потрібно переказати на спеціальний банківський рахунок, а згодом вони мають автоматично повернутися на попередній рахунок.

Сумчанин повірив словам так званого «менеджера». І за його підказками через термінал самообслуговування провів ряд малозрозумілих для себе операцій, перерахувавши невідомо кому 18 тисяч гривень.

В поліції за фактом шахрайства слідчі Сумського відділу поліції розпочали кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст. 190 КК України та ведуть пошуки афериста.

Правоохоронці вкотре звертаються до громадян з застереженням не бути легковірними, і в разі подібних дзвінків негайно переривати розмову. Всю необхідну інформацію по своїм рахункам можна дізнатися у оператора «гарячої» телефонної лінії свого банку. Нині такі лінії має кожен державний банк. Тож перш, ніж поспішати виконати малозрозумілі для себе операції незнайомих вам осіб – зверніться до справжнього банківського спеціаліста. Для цього вам необхідно або особисто прийти до найближчої філії свого банку, або ж зателефонувати на його цілодобову безкоштовну лінію, номер якої вказаний на зворотньому боці вашої банківської картки.

Відділ комунікації поліції Сумської області