На Сумщині судитимуть директора ТОВ, який організував діяльність нелегального нафтопереробного заводу

Прокуратурою Сумської області направлено до суду обвинувальний акт стосовно директора товариства з обмеженою відповідальністю, який організував діяльність нелегального нафтопереробного заводуПрокуратурою Сумської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно директора товариства з обмеженою відповідальністю, який організував діяльність нелегального нафтопереробного заводу (ч. 2 ст. 204 КК України).

За даними слідства, обвинувачений заснував підприємство, основним видом діяльності якого було виробництво продуктів нафтоперероблення. При цьому платником акцизного податку товариство зареєстровано не було. Відтак на територію заводу, який функціонував у Охтирському районі, завозилась вуглеводна сировина, яку переробляли на дизельне пальне. Незаконно виготовлене пальне реалізовувалось під виглядом іншої продукції, яка не відноситься до підакцизної групи товарів.

Наприкінці 2018 року діяльність заводу було припинено. Тоді під час слідчої дії виявлено та вилучено продукції загальним об’ємом понад 33 тонни. Відповідно до висновків експертів, надана на дослідження готова продукція є паливом та відповідно до податкового законодавства є підакцизним товаром.

Досудове слідство проведено слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.

Прес-служба прокуратури Сумської області