Завантаження ...

На Сумщині судитимуть чоловіка, який під приводом продажу автомобілів ошукував громадян

Фігурант розміщував оголошення про продаж автівок на спеціалізованих вебсайтах. При цьому вартість транспортних засобів була нижчою за ринковуФігурант розміщував оголошення про продаж автівок на спеціалізованих вебсайтах. При цьому вартість транспортних засобів була нижчою за ринкову, а у потенційних покупців брав передплату. Як тільки отримував гроші, відразу зникав.

Працівники кіберполіції в Сумській області спільно із слідчими поліції Сумщини, під процесуальним керівництвом прокуратури області, викрили місцевого мешканця, який «продавав» неіснуючі автівки.

Встановлено, що фігурант на спеціалізованих вебсайтах розміщував оголошення про продаж автомобілів. Аби знайти потенційних покупців, вказував нижчу за ринкову ціну і просив передплату за автомобіль. Для переконливості клієнтам в електронному вигляді направляв фото та документи на автівку, фіктивний договір купівлі-продажу та довіреність на авто.

Гроші потерпілих надходили на банківські картки, відкриті на трьох осіб. Кіберполіцейські затримали чоловіка під час зняття готівки з банкомату. Правоохоронці провели у нього обшуки. Під час яких вилучили телефони, підроблені документи, сім картки та інші речові докази.