У Сумах під час руху загорілася автівка (+відео)

Патрулюючи проспект Курський, екіпаж патрульних побачив автомобіль Mazda, який стояв на узбіччі дороги. З-під капота йшов густий чорний дим та розгоралося чимале полум’я.Патрулюючи проспект Курський, екіпаж патрульних побачив автомобіль Mazda, який стояв на узбіччі дороги. З-під капота йшов густий чорний дим та розгоралося чимале полум’я.

“Ми відразу ж повідомили про загоряння автівки рятувальників та водночас почали гасити полум’я вогнегасником зі службового автомобіля. Небайдужі сумчани почали приносити воду з підприємства поруч. Та полум’я не вщухало”, – розповідає інспектор 3-ї роти, лейтенант поліції Роман Пальчик.

На допомогу прибув ще екіпаж патрульної поліції, який також використав вогнегасник. Повну ж ліквідацію задимлення здійснили рятувальники.

Поли загоряння було повністю локалізоване, водій автівки розповів патрульним, що під час руху помітив задимлення з-під капота. Зупинившись на узбіччі, транспортний засіб почав горіти. Власник авто намагався сам ліквідувати загоряння своїм вогнегасником. Зупинялися й небайдужі водії для надання допомоги. Лише силами оперативних спецслужб вдалося уникнути загоряння всього автомобіля.

Ми завжди поряд та готові допомогти кожному, хто цього потребує.

Служити та захищати!

Патрульна поліція Сумської області