Главная страница » Новости » Город и регион » Поліція Сумщини закликає громадян приділяти більше уваги безпеці своїх дітейObyavaBilsheSumy705x80

Поліція Сумщини закликає громадян приділяти більше уваги безпеці своїх дітейДнями під час велосипедних прогулянок отримали травми двоє неповнолітніх хлопців. Наразі обидва підлітки перебувають в лікарнях. Поліція перевіряє причини та обставини їх травмувань.

Так, з закритим переломом ключиці до травматології Конотопської лікарні госпіталізований 16-річний місцевий хлопець. Ще один 13-річний підліток з закритим травмами лівої руки госпіталізований до Сумської обласної дитячої лікарні. І хоча самі хлопці говорять, що травми вони отримали внаслідок падіння з велосипедів, працівники поліції проводять відповідні перевірки обставин їх травмування.

Правоохоронці закликають громадян більше часу приділяти безпеці своїх дітей, пояснювати їм наслідки нерозважливості чи безтурботності під час користування транспортними засобами – велосипедами, самокатами, спортивними велобайками тощо. Окрім того, поліцейські нагадують, що велосипедисти, сідаючи за кермо, повинні мати на собі засоби безпеки: шолом, захисні рукавички, налокітники, наколінники і т.д. Тож батькам, якщо вже вони придбали дітям велосипед, потрібно потурбуватися також і про захисні елементи, які мають убезпечити дитину від травм. Не зайве буде нагадати юним велосипедистам правила дорожнього руху, правила особистої безпеки і те, як слід паркувати велосипеди, щоб вони не стали об‘єктом уваги злодіїв. Аби діти краще запам‘ятали і засвоїли всі ці правила, вирушайте на спільні велопрогулянки, пояснюйте нащадкам на конкретних прикладах, чому слід робити так, а не інакше, і які наслідки може мати ігнорування ваших застережень.

Тож будьте передбачливі, і нехай ваші діти ростуть здоровими.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: