Главная страница » Новости » Город и регион » До шести років засуджено рецидивіста за нанесення тяжких тілесних ушкоджень знайомомуObyavaBilsheSumy705x80

До шести років засуджено рецидивіста за нанесення тяжких тілесних ушкоджень знайомомуБілопільським відділом Конотопської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення стосовно 44-річного жителя м. Ворожба, який наніс ножове поранення своєму знайомому.

У ході слідства встановлено та доведено в суді, що подія сталась 31 грудня 2019 року в м. Ворожба Білопільського району. До господаря будинку прийшов у гості товариш з племінником. Чоловіки влаштували застілля, під час якого племінник почав ображати господаря нецензурними словами. У відповідь той схопив ніж та вдарив молодика в живіт. 27-річний потерпілий отримав тяжке тілесне ушкодження.

Як з’ясувалось, обвинувачений лише три місяці тому звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за вбивство. Тоді, у 2014 році, він ударив ножем свого знайомого, який програв йому в карти певну суму і не поспішав віддавати борг.

Цього разу за вироком суду чоловіка визнано винним за ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України та засуджено до 6 років позбавлення волі.

Прес-служба прокуратури області

Добавить в: