Главная страница » Новости » Город и регион » До шести років засуджено рецидивіста за нанесення тяжких тілесних ушкоджень знайомому


ObyavaBilsheSumy705x80

До шести років засуджено рецидивіста за нанесення тяжких тілесних ушкоджень знайомомуБілопільським відділом Конотопської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення стосовно 44-річного жителя м. Ворожба, який наніс ножове поранення своєму знайомому.

У ході слідства встановлено та доведено в суді, що подія сталась 31 грудня 2019 року в м. Ворожба Білопільського району. До господаря будинку прийшов у гості товариш з племінником. Чоловіки влаштували застілля, під час якого племінник почав ображати господаря нецензурними словами. У відповідь той схопив ніж та вдарив молодика в живіт. 27-річний потерпілий отримав тяжке тілесне ушкодження.

Як з’ясувалось, обвинувачений лише три місяці тому звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за вбивство. Тоді, у 2014 році, він ударив ножем свого знайомого, який програв йому в карти певну суму і не поспішав віддавати борг.

Цього разу за вироком суду чоловіка визнано винним за ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України та засуджено до 6 років позбавлення волі.

Прес-служба прокуратури області

Добавить в: