Главная страница » Новости » Город и регион » Поліція Сумщини застерігає громадян від зайвої довіри незнайомим телефонним співрозмовникамObyavaBilsheSumy705x80

Поліція Сумщини застерігає громадян від зайвої довіри незнайомим телефонним співрозмовникамЧерез власну довірливість втратила 10 тисяч гривень жителька Білопілля. Жінка дослухалася до порад незнайомця, який у телефонній розмові представився працівником служби безпеки банку, і повідомив, що начебто її карткою намагаються розплатитися за придбаний товар. В результаті бесіди вона назвала йому коди доступу до свого рахунку, а вже за кілька хвилин з картки жінки зникли всі кошти.

Працівники поліції за даним фактом розпочали кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст. 190 КК України, в рамках якого розшукують спритника, аби повернути молодиці її кошти.

Правоохоронці радять громадянам у випадку надходження подібних дзвінків не слухати таких «працівників служби безпеки», а відразу класти слухавку. І робити так щоразу, ледве мова заходить за гроші, банківські картки чи рахунки. Перервавши таким чином розмову з додзвонювачем, слід одразу звернутися на цілодобову безкоштовну лінії «102» і повідомити оператору про спробу шахрайства. Спеціаліст надасть слушну пораду і телефон «гарячої лінії» того банку, де ви обслуговуєтесь – саме там вас детально проінформують про стан вашого рахунку, і що вам необхідно робити, аби уникнути несанкціонованого втручання в рух ваших коштів.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: