Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині громадяни виявили дві гранати та снаряд часів Другої світової війниObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині громадяни виявили дві гранати та снаряд часів Другої світової війниЗа минулу добу до поліції від жителів Конотопського і Охтирського районів надійшло три повідомлення про виявлення ними боєприпасів часів Другої світової війни. Вибухонебезпечні предмети взяті під охорону поліцією до приїзду саперів.

Вчора, до Охтирського районного відділу поліції надійшло телефонне повідомлення, про те, що у лісосмузі, на відстані одного кілометра від села Сонячне, місцеві жителі виявили артилерійський снаряд калібру 100 міліметрів часів Другої світової війни.

Вчора ж до Конотопського відділу поліції зателефонував настоятель церкви святого Миколая, що знаходиться на території районного центру і повідомив, що під час проведення земляних робіт на території храму було знайдено гранату часів минулої війни зі слідами корозії на корпусі.

А у полі, на відстані кількох сотень метрів від села Козацьке Конотопського району, місцевий житель знайшов гранату РГД – 5 періоду Другої світової.

На місцях виявлення боєприпасів виставлено охорону поліції до прибуття саперного підрозділу спеціального регіонального центру швидкого реагування оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Управління МНС України.

Поліція нагадує громадянам, що у разі виявлення будь-де, зброї, боєприпасів, чи інших вибухонебезпечних предметів, найголовніше відмітити місце знахідки, відійти на безпечну відстань та викликати поліцію.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: