Главная страница » Новости » Город и регион » Сумські військовики можуть отримати фахові послуги із психологічної реабілітаціїObyavaBilsheSumy705x80

Сумські військовики можуть отримати фахові послуги із психологічної реабілітаціїДепартамент соціального захисту населення приймає заяви від учасників бойових дій про отримання послуг із психологічної реабілітації з метою профілактики розвитку у них стресових розладів, конфліктів з оточуючими, зміцнення їх особистісного та соціального статусу.

Мова йде про мешканців Сумської міської ОТГ, які постраждали у Революції Гідності, учасників АТО та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Кваліфікована допомога з психологічної реабілітації надаватиметься двома суб’єктами: ДП «Південь-Курорт-Сервіс» (Одеська область, Білгород-Дністровський район, смт. Сергіївка) та ТОВ «Санаторій «Токарі» (Сумська область, Лебединський район, с. Токарі).

Тож при подачі заяви, яку можна роздрукувати за посиланням необхідно також додати:

  • копію паспорта;
  • копію реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • копію посвідчення учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни та документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

У департаменті нагадують, що на період дії карантину документи приймають на електронну пошту установи (у вигляді сканованої копії) – dszn@smr.gov.ua; через скриньку для прийому документів, що знаходиться при вході до адмінбудівлі або шляхом поштового відправлення (40035, м. Суми, вул. Харківська, буд. 35).

Отримати додаткову інформацію можна за телефоном: 78-88-88.

Добавить в: