Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах при пожежі в житловому будинку рятувальники евакуювали вісім людейObyavaBilsheSumy705x80

У Сумах при пожежі в житловому будинку рятувальники евакуювали вісім людей4 травня о 02:40, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння покрівлі багатоквартирного триповерхового будинку по вул. Леваневського в обласному центрі. Про пожежу повідомив мешканець однієї з квартир, який відчув різкий запах диму в приміщенні. На місце події було направлено чергові караули 1 – ї, 2 – ї, 3 – ї Державних пожежно – рятувальних частин та автодрабину групи спеціальної пожежної техніки.

По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено покрівлю на площі до 200 кв. м. Через сильне задимлення вогнеборцям довелось працювати в захисних апаратах. Одночасно з гасінням рятувальниками було організовано евакуацію восьми мешканців з 1-го, 2-го та 3-го поверхів задимленого під’їзду в безпечне місце. Для безперебійної подачі води на гасіння пожежні автоцистерни довелось до заправляти від пожежного гідранта, який знаходився на відстані 30 метрів від осередку горіння.

О 04:41 загоряння локалізували, а о 06:46 – витративши на гасіння близько 30 тон води, повністю ліквідували.

Всього на гасіння було залучено 5 одиниць спеціальної техніки та 15 чоловік особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: