Главная страница » Новости » Город и регион » За скоєння крадіжок постануть перед судом троє жителів СумщиниObyavaBilsheSumy705x80

За скоєння крадіжок постануть перед судом троє жителів СумщиниЦікавили злодіїв садовий інвентар, побутова техніка та електромеханічні інструменти. За попередніми даними, потерпілим спричинені збитки загалом на кілька тисяч гривень.

Жертвою зловмисників стала 33-річна жителька Білопільського району. Вона розповіла, що у період, коли її не було вдома, невідомий проник до її будинку та викрав садовий інвентар. Як з’ясували дільничні, злодієм виявився 38-річний односельчанин.

У Сумському районі дільничні офіцери розкрили крадіжку побутової техніки з будинку 29-річного мешканця с. Верхня Сироватка. Як встановили поліцейські, до злочину виявився причетний 31-річний чоловік. Наразі викрадене майно правоохоронці вилучили та проводять відповідні перевірки.

Постраждав від рук крадія і 42-річний житель Кролевця. Поліцейські довели, що до злочину «доклав руку» знайомий потерпілого. Злодій зайшов до чоловіка на гостини, та після спільного розпиття спиртних напоїв «прихопив» разом з собою компресор.

За даними фактами працівники поліції відкрили кримінальні провадження за ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка» та проводять відповідні перевірки. Правоохоронці знову нагадують громадянам про необхідність уважно ставитись до зберігання свого майна і не полишати йог без відповідного нагляду. Будьте уважні та обачні, і вам не доведеться стати жертвою злочину.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: