Главная страница » Новости » Город и регион » Сумчан просять інформувати поліцію про факти крадіжок зелених насадженьObyavaBilsheSumy705x80

Сумчан просять інформувати поліцію про факти крадіжок зелених насадженьМіський голова Олександр Лисенко наголосив на необхідності взаємодії громадськості з правоохоронними органами для запобігання та реагування на факти крадіжок зелених насаджень.

Дане питання під час щопонеділкової апаратної наради порушили у зв’язку з випадком, що стався цими вихідними біля Альтанки. Як повідомив директор КП «Зеленбуд» Володимир ЛАВРИК, невідомі поцупили декоративну деревну мульчу (вид добрива, що захищає ґрунт від пересихання) загальним об’ємом 200 л.

«Це жахливо! Люди вже не тільки квіти забирають, а й звичайну мульчу. За вихідні вкрали 3–4 пакети. Тому прошу встановити камери відеоспостереження поблизу території», – зауважив директор комунального підприємства.

Очільник міста зазначив, що правоохоронні органи у свою чергу мають оперативно відреагувати на дане звернення та упереджувати виникнення подібних. Разом із тим, заклик бути пильним стосувався і містян: їх просять не зволікати та одразу ж інформувати захисників порядку у випадку виявлення злочинних дій.

Добавить в: