Главная страница » Новости » Город и регион » Поліція Сумщини розшукує продавця "віртуального" трактораObyavaBilsheSumy705x80

Поліція Сумщини розшукує продавця "віртуального" трактораЖертвою афериста стала 45-річна жителька Краснопільського району, котра в якості авансу перерахувала чималу суму за вподобаний трактор.

Як встановили працівники поліції, жінка в пошуках оптимальної пропозиції знайшла на одній з Інтернет-платформ привабливе оголошення про продаж сільгосптехніки. Аби дізнатися про умови угоди, вона зателефонувала автору об'яви. І той попросив в якості гарантії намірів перерахувати 8 тисяч гривень авансу на його банківську картку. Громадянка умову виконала, однак трактора так і не дочекалась: щойно отримавши гроші, "продавець" зняв оголошення і змінив на своєму телефоні сім-картку.

Зрозумівши, що стала жертвою шахрайства, жінка звернулась до поліції.

Правоохоронці за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст. 190 КК України та розпочали пошуки афериста. І звертаються до громадян з закликом бути обачними під час покупок через Всесвітню мережу, та пам'ятати, що чи не кожне друге оголошення розміщується саме шахраями. Тож будьте уважними, і вам не доведеться бути жертвою аферистів.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: