Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах, чоловік, аби налякати друга, зателефонував на “102” та повідомив про вогнепальне пораненняObyavaBilsheSumy705x80

У Сумах, чоловік, аби налякати друга, зателефонував на “102” та повідомив про вогнепальне пораненняНещодавно, патрульні отримали повідомлення про вогнепальне поранення біля одного з будинків на вулиці Ковпака. За кілька хвилин прибувши на місце події, охоронці порядку виявили заявника. Ним виявився 37-річний мешканець обласного центра. Під час спілкування з чоловіком, інспектори з’ясували, що він уже зробив відміну виклику для бригади швидкої допомоги. Та ось на патрульних він дуже чекав. Громадянин пояснив вартовим порядку, що ніякого вогнепального поранення ніхто не отримував. У такий спосіб чоловік просто хотів викликати поліцію аби налякати друга, з яким у нього виник конфлікт.

Окрім профілактичної бесіди, патрульні склали на заявника адмінматеріал за ст. 183 (Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) КУпАП.

До слова, з початку року патрульні склали понад 70 адміністративних матеріалів за ст. 183 КУпАП. За минулий рік — 240 адміністративних матеріалів.

Дуже важливо не боятися зателефонувати за номером телефону “102” та викликати патрульних у разі потреби. Проте, не варто жартувати з такими речами. Адже, у той момент, коли ви здійснюєте завідомо хибний виклик, хтось інший не отримує допомоги, яка йому вкрай необхідна!

Тож, просимо вас бути відповідальними та правосвідомими!

Патрульна поліція Сумської області

Добавить в: