Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах з виконавцями комунальної послуги з вивезення ТПВ укладуть додаткові угоди


ObyavaBilsheSumy705x80

У Сумах з виконавцями комунальної послуги з вивезення ТПВ укладуть додаткові угодиДепутати міської ради дозволили виконавчому комітету укласти додаткові угоди до договорів на надання послуг з організації вивезення ТПВ, що утворюються на території міста Суми.

Така необхідність виникла у зв’язку з перенесенням через карантин конкурсу на визначення суб'єктів господарювання – виконавців комунальних послуг з організації збирання, вивезення, утилізації твердих побутових великогабаритних та ремонтних відходів, що утворюються на території міста.

Відтак, депутати дозволили виконавчому комітету укласти додаткові угоди до договорів на надання послуг з організації вивезення твердих побутових відходів з ТОВ «СЕРВІСРЕСУРС» та ТОВ «А-МУССОН» згідно з визначеною територією обслуговування строком дії з 1 травня до 10 червня 2020 року.

Рішенням передбачено, що додаткові угоди втрачають чинність достроково, якщо міська рада раніше проведе новий конкурс компаній із вивезення сміття та заключить з його переможцями нові угоди.

Добавить в: