Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині повідомлено про підозру чоловікові, який організував незаконне переправлення нелегалаObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині повідомлено про підозру чоловікові, який організував незаконне переправлення нелегалаПрокуратурою Сумської області 29 квітня 2020 року погоджено повідомлення про підозру 33-річному жителю смт Краснопілля, який за грошову винагороду організував незаконне переправлення особи через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України).

За даними слідства, підозрюваний за 1000 доларів США погодився переправити на територію Російської Федерації 28-річного громадянина Узбекистану поза встановленим пунктом пропуску. Безпосередньо під час вчинення злочину поблизу смт Угроїди Краснопільського району їх обох 28 квітня 2020 року затримали співробітники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУ НП в Сумській області спільно з військовослужбовцями Сумського прикордонного загону.

На даний час підозрюваного затримано в порядку ст. 208 КПК України, вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу. Водночас досудове слідство триває, встановлюються особи спільників підозрюваного, які доправили громадянина Узбекистану до смт Краснопілля.

Прес-служба прокуратури Сумської області

Добавить в: