Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині триває системна робота щодо протидії незаконному обігу наркотичних засобів та психотропних речовинObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині триває системна робота щодо протидії незаконному обігу наркотичних засобів та психотропних речовинНа Сумщині під процесуальним керівництвом прокуратури триває системна робота з протидії незаконному обігу наркотичних засобів та психотропних речовин. Лише за перший квартал поточного року задокументовано 257 злочинів у вказаній сфері, зокрема викрито 42 особи, які займались безпосередньо збутом наркотиків. На лаві підсудних опинилось 76 осіб, які вчиняли подібні злочини.

Так, Охтирською місцевою прокуратурою 28 квітня 2020 року повідомлено про підозру черговому наркодилеру. Співробітники поліції затримали 47-річного чоловіка напередодні під час збуту за 500 грн наркотичного засобу метадон. При собі в затриманого правоохоронці виявили та вилучили іще один згорток із кристалічною речовиною прозоро-білого кольору. Примітно, що наркотичний засіб був загорнутий у папір, на якому написано шкільний твір.

Встановлено, що чоловік має багате кримінальне минуле. За незаконний обіг наркотиків він вперше потрапив за грати ще 1995 році. Тривалий час перебував у розшуку. Однак на шлях виправлення так і не став.

Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 1 ст. 307 (незаконне придбання, зберігання з метою збуту, а також збут наркотичного засобу) КК України. На обрання запобіжного заходу він чекає в ізоляторі тимчасового тримання. За скоєне йому загрожує позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років.

Прес-служба прокуратури області

Добавить в: