Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині судитимуть директора ТОВ за привласнення пів мільйона гривень під час будівництва мініфутбольного поляObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині судитимуть директора ТОВ за привласнення пів мільйона гривень під час будівництва мініфутбольного поляСумською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно директора товариства з обмеженою відповідальністю, який, за даними слідства, шляхом підробки документів привласнив кошти під час будівництва мініфутбольного поля, а потім легалізував їх (ч. 2 ст. 366, ч. 4 ст. 191 та ч. 1 ст. 209 КК України).

Встановлено, що обвинувачений у 2018 році уклав з відділом освіти, культури, молоді та спорту Верхньосироватської сільської ради Сумського району договір, предметом якого є «Будівництво мініфутбольного поля зі штучним покриттям опорного закладу Верхньосироватської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів».
Отримавши попередню оплату в розмірі 1,3 млн грн, керівник товариства зобов’язувався завершити роботи до червня 2019 року. Однак і на даний час мініфутбольне поле не побудоване, водночас фактично виконані роботи не відповідають обсягам, зазначеним в офіційних документах. Відповідно до висновку експертів вартість завищення об’єму робіт по об’єкту становить майже 507 тис грн. З отриманими протиправним шляхом коштами директор товариства вчинив ряд фінансових операцій.

Досудове слідство проведено слідчими Сумського відділу поліції за матеріалами Управління стратегічних розслідувань у Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.

Слід зазначити, що вказаний керівник товариства також обвинувачується в привласненні 1,1 млн грн під час будівництва футбольного поля зі штучним покриттям у м. Дружба Ямпільського району.

Прес-служба прокуратури Сумської області

Добавить в: