Главная страница » Новости » Город и регион » Cитуація з надзвичайними подіями на Сумщині за тижденьObyavaBilsheSumy705x80

Cитуація з надзвичайними подіями на Сумщині за тижденьЗа минулий тиждень на території області зареєстровано 93 надзвичайні події. Внаслідок пожеж 3 людини травмовано. Вогнем знищено та пошкоджено 33 будівлі.

Пожежно-рятувальними підрозділами Сумщини здійснено 104 оперативних виїзди. Під час ліквідації пожеж врятовано одну людину, 50 будівель, загалом матеріальних цінностей на суму більше 7 млн. 290 тис. грн.

Піротехніками Державної служби України з надзвичайних ситуацій знешкоджено 25 боєприпасів часів Другої світової війни, виявлені на території області.

Шановні громадяни! Наголошуємо, у даний період значно зросла небезпека пожеж у природних екосистемах, тому будьте максимально відповідальними. Пам’ятайте, суха рослинність спалахує від найменшої іскри, а загоряння може швидко поширитись на великі території, знищуючи все на своєму шляху. Служба порятунку закликає вас не випалювати сухостій, минулорічне листя та сміття! Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101». Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків та матеріальних збитків!

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: