Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині трьом особам поліція оголосила підозру у вчиненні злочинів у складі організованої групи


ObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині трьом особам поліція оголосила підозру у вчиненні злочинів у складі організованої групиНагадаємо: нещодавно працівники Управління карного розшуку ГУНП в області, при силовій підтримці бійців спецпідрозділу КОРД затримали трьох жителів Конотопського району за підозрою у скоєнні розбійного нападу.

Того разу жертвою зловмисників стала 76-річна пенсіонерка з Буринського району, у якої під загрозою застосування фізичної сили вони відібрали мобільний, близько 200 гривень готівки та кілька подушок.

В поліції за фактом злочину відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст. 187 КК України, і під процесуальним керівництвом прокуратури області розпочали досудове розслідування.

На сьогодні вже доведена причетність затриманих до скоєння цілого ряду розбійних нападів та крадіжок. Більш того, слідчі встановили: зорганізувавшись спочатку на етнічній основі, з часом група перетворилась на стійке злочинне об'єднання, і діяла, як на території Сумської області, так і в інших регіонах України.

Відтак, працівники Слідчого управління ГУНП в області та прокуратури оголосили трьом затриманим, які нині перебувають у слідчому ізоляторі, повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.5 ст. 185, ч.4 ст. 187 з кваліфікуючою ознакою «вчинення злочину у складі організованої групи». Слідчі дії тривають.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: