Главная страница » Новости » Город и регион » Поліцейські Сумщини встановлюють особу телефонної шахрайкиObyavaBilsheSumy705x80

Поліцейські Сумщини встановлюють особу телефонної шахрайкиНамагаючись урятувати доньку від химерної кримінальної відповідальності, жителька Шостки перерахувала аферистці понад 14 000 гривень.

За словами 66-річної заявниці, вдень на її мобільний телефон зателефонувала невідома. В розмові вона назвалася співробітницею поліції і розповіла, що донька жінки випадково штовхнула у супермаркеті дитину, яка впала та отримала тяжки травми голови. Постраждалий хлопчик знаходиться в реанімації і для його лікування потрібно 27 000 гривень. «Поліцейська» попередила пенсіонерку: якщо батькам дитини не надати матеріальної допомоги для лікування, її доньку очікує кримінальна відповідальність.

Перелякана жінка відповіла, що має лише половину потрібної суми, на що телефонна співрозмовниця погодилась.

Зібрав вдома всі наявні кошти, заявниця перерахувала їх через термінал самообслуговування на вказаний номер банківської картки. Лише після цього вона зателефонувала доньці, й у розмові дізналась, що з тією все гаразд і до поліції вона не потрапляла.

За словами потерпілої, зловмисниця весь час тримала її на зв’язку і не дозволяла зателефонувати рідній людині.

Крім того, заявниця зізналась правоохоронцям, що знала про такі шахрайські схеми, але на той момент була впевнена у правдивості отриманої інформації.

За даним фактом у поліції вже відкрили кримінальне проваджень за ознаками ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Ведуться пошуки зловмисниці.

Правоохоронці радять громадянам не довіряти інформації отриманої телефоном від незнайомих людей, ким би вони не називались, і ні в якому разі не перераховувати гроші невідомо кому.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: