Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині через службову недбалість керівника заклад сплатив 140 тис грн збитківObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині через службову недбалість керівника заклад сплатив 140 тис грн збитківРоменською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру колишньому керівнику одного із навчальних закладів Лебединського району в неналежному виконанні своїх службових обов'язків.

За даними слідства, проведеного Лебединським відділенням поліції, підозрюваний у порушення вимог екологічного законодавства протягом двох років допустив забір води закладом без спеціального дозволу. Вказані порушення були зафіксовані актом планової перевірки Державної екологічної інспекції в Сумській області, внаслідок чого навчальним закладом було сплачено 140 тис. грн в якості відшкодування збитків, завданих навколишньому середовищу.

Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 1 ст. 367 (службова недбалість) КК України. Санкція статті передбачає штраф від двохсот п'ятдесяти до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Прес-служба прокуратури області

Добавить в: