Главная страница » Новости » Город и регион » Сумський водоканал поповнився енергоощадним апаратом для ліквідації поривівObyavaBilsheSumy705x80

Сумський водоканал поповнився енергоощадним апаратом для ліквідації поривівНа базі КП «Міськводоканал» з’явився сучасний та енергоощадний зварювальний генератор, призначений для ліквідації поривів на водопровідних та каналізаційних мережах.

Обладнання придбали для аварійних бригад підприємства у рамках інвестиційної програми 2017 року, загальна вартість якого склала 822 тис. гривень.

«Японський зварювальний дизельний генератор «Shindaiwa» окрім своїх основних функцій ліквідації поривів, також виконує роль джерела живлення для освітлення та електроприладів. Окрім цього, спеціальне покриття забезпечує чудовий захист від піску та вологи при використанні генератора в екстремальних умовах роботи. Разом із тим, він доволі енергоощадний та передбачає можливість виконання робіт відразу двома зварювальниками. Одна із його найбільших переваг – тихий режим роботи, що дозволяє виконувати ремонтні роботи вночі, не заважаючи мешканцям», – підкреслив начальник ремонтно-експлуатаційного управління КП «Міськводоканал» Андрій Кулик.

Нагадаємо, раніше на комунальному підприємстві при виконанні аварійно-відновлювальних робіт використовувався застарілий, замортизований на 95 % дизельний зварювальний агрегат, який був складним у технічному обслуговуванні.

Добавить в: