Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за минулу добу два боєприпаси знешкоджено та ще чотири виявленоObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині за минулу добу два боєприпаси знешкоджено та ще чотири виявлено22 квітня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій було проведено роботи зі знешкодження 82-мм мінометної міни та 76-мм артилерійського снаряду часів Другої світової війни, які раніше було виявлено, на лузі с. Бобрик Роменського району, на відстані до 3 км від житлових будинків.

Цього ж дня, об 11:00 до Служби порятунку «101», надійшла інформація про виявлення артснаряду калібром 76 – мм, на відстані до 150 м від житлових будинків с. Привокзальне, Ямпільського району. Ще один випадок мав місце в с. Зарічне Тростянецького району на відстані до 300 м від житлових будинків, місцевим мешканцем було виявлено одна 80 – мм мінометна міна.

Того ж дня, о 14:47 в с. Перекопівка, Роменського району було виявлено місцевими мешканцями 50-мм мінометну міну та 76-мм артснаряд. Небезпечні знахідки знаходилися у лісі на відстані до 300 м від житлових будинків.

На місцях небезпечних знахідок правоохоронцями виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Пам'ятайте! Вилучення та знешкодження даних предметів можуть здійснювати лише відповідні фахівці – піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: