Главная страница » Новости » Город и регион » Правоохоронці Сумщини продовжують виявляти злочини пов’язані з наркотикамиObyavaBilsheSumy705x80

Правоохоронці Сумщини продовжують виявляти злочини пов’язані з наркотикамиЗ початку року на території Сумщини поліцією було зафіксовано 373 таких злочини, та встановлено 363 особи, що причетні до їх вчинення. За добу цю статистику поповнили ще двоє сумчан та житель Глухова.

В ході оперативно-профілактичного відпрацювання поліцією території м. Глухів, правоохоронці викрили 20-річного місцевого жителя у зберіганні наркотичних речовин. Під час санкціонованого обшуку за місцем проживання чоловіка, в його кімнаті, в комп’ютерному столі, було виявлено згорток з марихуаною та саморобний пристрій для її вживання. Як повідомив поліції чоловік, восени він зібрав дикорослі рослини коноплі, приніс їх додому, висушив та подрібнив. Отриману марихуану в подальшому планував використати для власного вживання.

Ще двох громадян, які при собі мали наркотичні речовини, були виявлені правоохоронцями на вулицях обласного центру. У одного із них виявлено згорток з марихуаною, а у іншого – «дозу» психотропної речовини «альфа сіль».

Все вилучене працівники поліції направили на експертизу та відкрили кримінальні провадження за відповідними частинами ст.309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту».

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: