Главная страница » Новости » Город и регион » Поліція Сумщини попереджає громадян про небезпеку бути ошуканими шахраями


ObyavaBilsheSumy705x80

Поліція Сумщини попереджає громадян про небезпеку бути ошуканими шахраямиДо Білопільського відділення поліції надійшла заява від 52-річної місцевої жительки про те, що вона стала жертвою шахраїв. Виявилося, аферисти ошукали її, викравши з банківського рахунку 60 000 гривень.

За словами потерпілої, на її мобільний подзвонив невідомий, та назвавшись працівником служби безпеки банку повідомив, що стався технічний збій, у результаті якого її картка може бути заблокована. Шахрай, увійшовши в довіру, дізнався 4 останні цифри номеру картки. Та пояснив, що більш детальну інформацію по розблокуванню надасть «робот-жінка», яка зараз зателефонує. Ні краплі не сумніваючись, що розмовляє зі справжнім банківським працівником, жінка виконала всі її рекомендації щодо «розблокування» картки. А коли процес завершився, отримала смс - повідомлення від справжнього банку про зняття з її рахунку 60 тисяч гривень.

За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та ведуть пошуки зловмисників.

Працівники поліції вкотре звертаються до громадян з закликом : за жодних обставин не вірити людям, які Вам телефонують. Схеми аферистів добре відпрацьовані. Один з найпопулярніших видів шахрайств на сьогодні – дзвінок на мобільний від ніби то працівника банку. Пам’ятайте, представники фінансових установ не запитують пін-коди, паролі та інші секретні дані. Якщо ж такий дзвінок пролунав, негайно зверніться в найближче відділення банку для перевірки інформації.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: