Главная страница » Новости » Город и регион » У рамках кримінального провадження встановлюються причини пожежі на території монастиря на СумщиніObyavaBilsheSumy705x80

У рамках кримінального провадження встановлюються причини пожежі на території монастиря на СумщиніЗа процесуального керівництва Шосткинської місцевої прокуратури встановлюються обставини, що призвели до пожежі на території жіночого монастиря. Відомості до ЄРДР внесено 22 квітня 2020 року за ч. 1 ст. 270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) КК України.

Мова йде про подію, що сталась у вівторок, 21 квітня 2020 року, в Шосткинському районі. Тоді на території Свято-Харлампіївського жіночого монастиря в одній із будівель сталася пожежа. За даними Держслужби з надзвичайних ситуацій Сумської області, працівники монастиря після виявлення пожежі не повідомили про подію на лінію екстреного виклику «101», а намагались самостійно ліквідувати загоряння. Лише коли пожежа набула масштабних розмірів, жителі села побачили густий дим і звернулися за допомогою до рятувальників. Вогонь серйозно пошкодив перекриття та покрівлю будівлі, проте його перекидання на інші будови вдалося уникнути. Площа пожежі склала близько 360 квадратних метрів.

Досудове слідство доручено Шосткинському відділу поліції. Наразі встановлюються причини загоряння.

Прес-служба прокуратури області

Добавить в: