Главная страница » Новости » Город и регион » Прикордонники Сумського загону завадили незаконному вилову рибиObyavaBilsheSumy705x80

Прикордонники Сумського загону завадили незаконному вилову рибиСьогодні в Путивльському районі прикордонники Сумського загону попередили незаконному вилову водних біоресурсів.

У ході реалізації завчасно отриманої від співробітників оперативно-розшукових підрозділів інформації про можливу протиправну діяльність, прикордонний наряд неподалік від кордону на березі ставка, що знаходиться в районі населеного пункту Мачулища, виявив та затримав двох громадян України. Чоловіки на гумовому човні з використанням риболовних сіток, загальна довжина яких склала біля 500 м, здійснювали незаконний вилов риби.

Наразі за порушення правил рибальства на обох мешканців м. Путивля складені адміністративні матеріали за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Крім цього, на одного з правопорушників, у якого були відсутні будь-які документи, що посвідчують особу, за порушення прикордонного режиму складений адміністративний протокол за ст. 202 КУпАП. Знаряддя лову вилучені представниками Сумського рибоохоронного патруля.

Нагадуємо, що на період нересту риб і розмноження інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах вступає в дію весняно-літня заборона на промислове та любительське рибальство, у такі терміни:

  • у всіх річках та їх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками та затонами) з 01 квітня по 20 травня 2020 року включно;
  • у всіх водосховищах з 01 квітня по 09 червня 2020 року включно;
  • в придаткових водоймах (протоки, гирла, озера, ставки та інші водойми, в тому числі ті, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені) з 01 квітня по 30 червня 2020 року включно;
  • забороняються всі види лову раків у період виношування ними ікри, личинок, першої линьки з 01 квітня по 30 червня 2020 року включно.


Підготував Роман Ткач (Сумський прикордонний загін)

Добавить в: