Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині судитимуть директора ТОВ, який розтратив понад три мільйони гривеньObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині судитимуть директора ТОВ, який розтратив понад три мільйони гривеньПрокуратурою Сумської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно директора товариства з обмеженою відповідальністю, який шляхом складання та використання підроблених документів розтратив понад 3 млн грн (ч. 5 ст. 191, ч. 4 ст. 358, ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, зазначений директор, якому належить лише третина товариства, систематично складав і видавав завідомо підроблені видаткові та товарно-транспортні накладні про нібито купівлю добрив у трьох підприємств, на рахунки яких він перераховував кошти. Однак насправді зазначені в офіційних документах добрива товариство не отримувало і не використовувало. При цьому вказані фіктивні фінансово-господарські взаємовідносини були відображені в бухгалтерському та податковому обліках. Відтак вищезазначені дії директора призвели до розтрати коштів товариства на загальну суму 3 млн 126 тис. грн.

Водночас слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури розслідується факт ухилення зазначеним товариством з обмеженою відповідальністю від сплати податків.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури Сумської області

Добавить в: