Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за минулу добу вогнеборці двічі ліквідовували загоряння господарчих спорудObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині за минулу добу вогнеборці двічі ліквідовували загоряння господарчих споруд20 квітня о 21:08, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди в пров. Зелений в с. Клишки, Шосткинського району. Про пожежу повідомив сусід, який побачив дим та полум’я з – під покрівлі будівлі. На місце події було направлено черговий караул 4 – ї Державної пожежно – рятувальної частини та місцеву пожежну команду с. Клишки.

По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено покрівлю та стіни сараю по всій площі, утворилась загроза подальшого поширення вогню на житловий будинок. Для безперебійної подачі води на гасіння пожежні автоцистерни довелось до заправляти від водонапірної башти, яка була розташована на відстані 1 км від осередку горіння.

О 22:35 загоряння локалізували, а о 02:08 – витративши на гасіння майже 30 тон води, повністю ліквідували.

Схожий випадок мав місце і в Лебединському районі, де на вул. Лесі Українки, в м. Лебедин, вогнеборці приборкали загоряння сараю. О 06:16 21 квітня , до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди. На місце події було направлено черговий караул 18 – ї державної пожежно – рятувальної частини.

О 06:25 загоряння локалізували не допустивши його подальшого поширення на поруч розташований житловий будинок, а о 07:55 – витративши на гасіння майже 10 тон води, повністю ліквідували.

Всього на гасіння було залучено 4 одиниці техніки та 14 чоловік та 1 автомобіль і 1 працівник місцевої пожежної команди с. Клишки.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: