Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах вестиметься онлайн-трансляція богослужінь зі Свято-Воскресенського та Спасо-Преображенського соборівObyavaBilsheSumy705x80

У Сумах вестиметься онлайн-трансляція богослужінь зі Свято-Воскресенського та Спасо-Преображенського соборівУ Сумах з ініціативи міської влади відбудеться онлайн-трансляція Великодніх богослужінь зі Свято-Воскресенського та Спасо-Преображенського кафедральних соборів.

Зйомку забезпечуватиме КП «Інфосервіс», а трансляції наживо відбуватимуться відразу на семи інформаційних ресурсах (На Інформаційному порталі Сумської міської ради, сторінці Сумської міської ради у Facebook та каналі YouTube, сайті «Православна Сумщина», телеканалі СТС, на сайті Сумської обласної державної адміністрації та її сторінці у Facebook).

Трансляція розпочнеться о 23:00 і триватиме до закінчення богослужінь.

Нагадаємо, у понеділок, 13 квітня, виконавчий комітет ухвалив рішення «Про святкування Великодня та проведення поминальних днів у 2020 році на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади під час карантину», яким, зокрема, заборонив участь вірян у Великодніх богослужіннях. А виробникам і продавцям пасок рекомендував забезпечити освячення продукції безпосередньо в себе.

Добавить в: