Главная страница » Новости » Город и регион » Під час великодніх свят правопорядок на Сумщині охоронятимуть понад півтисячі поліцейських


ObyavaBilsheSumy705x80

Під час великодніх свят правопорядок на Сумщині охоронятимуть понад півтисячі поліцейськихПравоохоронці слідкуватимуть не лише за тим, аби на вулицях міст і сіл у великодню ніч підтримувався публічний порядок, а й за тим, щоб у храмах і церквах під час великодніх богослужінь прихожани та священнослужителі дотримувалися діючих карантинних обмежень. Саме про це йшлося сьогодні під час відеоселекторної координаційної наради в Головному управлінні Національної поліції в Сумській області, що відбулася під головуванням начальника ГУНП Руслана Пиняги.

Під час відеоселекторної координаційної наради в ГУНП області керівники Сумської обласної та районних держадміністрацій, поліцейських підрозділів, суміжних правоохоронних структур визначили ряд організаційних та практичних заходів для забезпечення під час Великодніх свят публічного спокою та порядку в регіоні та дотриманні карантину.

«Цей Великдень українці зустрінуть не так, як звичайно з масовим відвідуванням церковних богослужінь, - зазначив начальник ГУНП в Сумській області Руслан Пиняга. - З метою недопущення розповсюдження короновірусної інфекції, на час карантину на державному рівні заборонено проведення будь-яких масових заходів. Тож сьогодні на працівників поліції покладається ще більша відповідальність – вони будуть не тільки нести службу з охорони публічного порядку біля храмів під час проведення там богослужінь, а й проводити роз’яснювальну і профілактичну роботу з населенням, аби не допустити масових зібрань і скупчень людей. А вже потім, задля безпеки громадян, якщо цього й справді вимагатиме ситуація, можуть застосовувати заходи адміністративного реагування».

За словами Руслана Пиняги, в ніч з 18-го на 19-те квітня в 312-ти культових спорудах на території Сумської області відбудуться Пасхальні Богослужіння. З них у 276 храмах УПЦ Московського патріархату та 48 храмах Православної Церкви України. Орієнтовно святкові служби на Сумщині відвідає до 9 000 прихожан. На охорону публічного порядку планується залучити понад 550 працівників поліції, національних гвардійців та членів громадських формувань. Також на чергування заступлять і співробітники державної служби з надзвичайних ситуацій.

У посиленому режимі працюватимуть групи «швидкого реагування», кінологічна та вибухо-технічна служби. Передбачена робота додаткових слідчо-оперативних груп.

Заступник Голови Сумської обласної державної адміністрації Іван Боршош закликав всіх жителів області бути згуртованими у дотриманні карантину, максимально уникати виходів без нагальної потреби на вулицю, утриматися від відвідування будь яких масових заходів, і на власному прикладі показати співгромадянам, що святкувати Паску можна і вдома. «Бо Паска Христова – це, перш за все, свято Духа, а не день пікніків та шашликів на природі, - підкреслив посадовець. - Лише повне утримання від гулянь і колективних зустрічей з друзями допоможе в тому, що ситуація з розповсюдженням короновірусу не буде катастрофічною».

Правоохоронці Сумщини вітають громадян з наступаючим світлим святом Христового Воскресіння, і звертаються з проханням не порушувати закон; бути толерантними, не зловживати спиртним, беззаперечно дотримуватися правил дорожнього руху та діючих нині карантинних обмежень; і зустріти Великдень у затишному родинному колі.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: