Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за минулу добу рятувальники тричі ліквідовували загоряння господарчих спорудObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині за минулу добу рятувальники тричі ліквідовували загоряння господарчих споруд16 квітня о 12:43, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди по вул. Польова в с. Яструбене, Сумського району. Про пожежу повідомила власниця, яка побачила дим з – під покрівлі будівлі. На місце події було направлено чергові караули 3 – ї Державної пожежно – рятувальної частини, 27 – го Державного пожежно – рятувального посту та місцева пожежна команда с. Миколаївка.

По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено покрівлю по всій площі, перекриття на площі до 60 кв. м. побутову техніку, речі домашнього вжитку та мотоцикл «МТ», що стояв поруч. Утворилась загроза подальшого поширення вогню на поруч розташовані житловий будинок та дві господарчі споруди. Для безперебійної подачі води на гасіння пожежні автоцистерни довелось до заправляти від природньої водойми, яка була розташована на відстані 3 км від осередку горіння.

О 13:45 загоряння локалізували, а о 15:34 витративши на гасіння майже 14 тон води, повністю ліквідували.

Схожі випадки цього ж дня мали місце в містах Лебедин та Ромни. Так, о 17:54, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про загоряння сараю по вул. Маяковського в м. Ромни. Прибувши на місце вогнеборці встановили, що вогнем охоплено стіни та площі до 5 кв. м та стіни на площі до 5 кв. м. Утворилась загроза подальшого поширення вогню на поруч розташовані 2 житлових будинки.

О 18:02 пожежу локалізували, а о 18:12 – витративши на гасіння близько 2 тон води, повністю ліквідували.

Всього до ліквідації загорянь було залучено 6 одиниць спеціальної техніки та 20 чоловік особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій і 1 автомобіль та 1 працівник місцевої пожежної команди с. Миколаївка.

Управління ДСНС України у Сумській області

Добавить в: