Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині викрито чоловіка, який намагався за сім тис грн хабаря уникнути відповідальності за керування авто напідпиткуObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині викрито чоловіка, який намагався за сім тис грн хабаря уникнути відповідальності за керування авто напідпиткуШосткинською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру 48-річному чоловікові, який намагався підкупити поліцейських.

Так, співробітники сектору реагування Шосткинського відділу поліції 14 квітня 2020 року поблизу с. Собич зупинили транспортний засіб, за кермом якого перебував чоловік у стані алкогольного сп’яніння. Щоб уникнути покарання, порушник відразу запропонував правоохоронцям 7 тис грн. Попри те, що поліцейські попередили чоловіка про кримінальну відповідальність за надання неправомірної вигоди, під час складання протоколу він поклав у авто правоохоронців 2 тис грн і запропонував проїхати до нього додому, де він візьме решту – 5 тис грн.

Тепер, окрім адміністративної відповідальності, порушнику також загрожує кримінальна відповідальність за ч. 1 ст. 369 (надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України.

Прес-служба прокуратури області

Добавить в: