Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах цього року паски святять на виробництві та в магазинахObyavaBilsheSumy705x80

У Сумах цього року паски святять на виробництві та в магазинахЦьогоріч сумчани вперше зможуть придбати вже освячені Великодні паски.

Серед підприємств роздрібної торгівлі, що реалізовуватимуть освячену продукцію, як торговельні мережі (зокрема такі як ТОВ «Амбар маркет», ТОВ «Весела торбинка», ТОВ «Магазин № 218», ТОВ «Меркурій і К», ТОВ «Сумська паляниця»), так й окремі магазини. На хлібопекарському підприємстві паски освятили одразу.

Нагадаємо, згідно з рішенням виконавчого комітету від 13 квітня № 195 суб’єктам господарювання було рекомендовано надати запрошення та доступ представникам релігійних організацій для проведення обряду освячення святкових продуктів.

Також цим рішенням було заборонено: релігійним організаціям проводити святкові богослужіння з нагоди святкування Великодня (14 – 21 квітня) та поминальні богослужіння та заходи (26 – 28 квітня) за участі парафіян; відвідування кладовищ населенням 19, 26, 27, та 28 квітня та встановлення надмогильних споруд із 14 квітня до закінчення карантину. Разом із тим, релігійним організаціям рекомендували забезпечити трансляцію святкових богослужінь за допомогою Інтернет-ресурсів або телебачення.

Даний документ був затверджений членами виконкому з метою забезпечення безпеки громадян під час проведення релігійних заходів з нагоди Великодня та поминальних днів у 2020 році на території Сумської міської ОТГ під час карантину, задля недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Добавить в: