Главная страница » Новости » Город и регион » Сумські патрульні, завдяки працівникам виправної колонії, затримали осіб із наркотиками (+відео)ObyavaBilsheSumy705x80

Сумські патрульні, завдяки працівникам виправної колонії, затримали осіб із наркотиками (+відео)Під час патрулювання до інспекторів звернулися працівники виправної колонії, які помітили підозрілих осіб біля території самої колонії. Вони нервово ходили біля паркану з рюкзаком, постійно озиралися навколо, а потім, відчувши "щось неладне", сіли до автівки та поїхали.

Патрульні та інспектори роти тактико-оперативного реагування (ТОР), отримавши інформацію про напрямок руху автомобіля Daewoo Nexia з підозрілими особами, виявили легковик на вулиці Герасима Кондратьєва. У салоні перебували троє чоловіків. Поспілкувавшись із водієм, інспектори з’ясували, що в автомобілі дійсно є рюкзак, який належить одному з пасажирів. Та що в ньому, він не знає. Почувши про намір проведення поверхневої перевірки, раніше судимі 22- та 23-річні пасажири помітно занервували. І недаремно, адже в рюкзаку патрульні виявили поліетиленовий пакет із блістерами таблеток та паперовий згорток з рослинною речовиною, ймовірно, наркотичного походження. Усе було охайно загорнуте в поліетиленову плівку, до того ж примотане до каменю. Також у транспортному засобі знаходилися пляшки з рідиною бурого кольору.

На місце охоронці порядку викликали слідчо-оперативну групу Сумського відділу поліції для встановлення обставин події.

Патрульна поліція Сумської області

Добавить в: