Главная страница » Новости » Город и регион » Правоохоронці Сумщини розшукують аферисток, які одурили пенсіонерів


ObyavaBilsheSumy705x80

Правоохоронці Сумщини розшукують аферисток, які одурили пенсіонерівУ Глухові шахрайки під приводом обміну грошей ошукали пару пенсіонерів більше ніж на 30 тисяч гривень.

Вчора вдень до Глухівського відділу поліції звернулися літні чоловік і жінка, та повідомили, що стали жертвами шахрайок.

Як з’ясували поліцейські, до потерпілих завітали дві незнайомі жінки, та розповіли стареньким, що в країні нібито проводиться грошова реформа. Щоб не втратити всі кошти, запропонували замінити «старі» гривні на гроші нового зразка. Бабуся одразу погодилась, та дістала з схованки усі свої заощадження. Одна з жінок, перерахувала 900 гривень, які віддала бабуся,та вручила пенсіонерці білий паперовий пакунок з «новими грошима».

У цей час друга «гостя» уважно спостерігала за дідусем, який був у сусідній кімнаті. Він якраз дістав 30 000 гривень, що у нього були, поклав їх на ліжко, та думав чи проводити обмін.

Через кілька хвилин старенький вийшов на двір аби подихати повітрям, не прибравши заощадження. Цим і скористалась друга зловмисниця. Коли ж 88-річний чоловік повернувся до хати, то не побачив а ні грошей, а ні жінок.

За даним фактом поліцейські відкрили кримінальні провадження за ч. 2 ст. 190 «Шахрайство» та ч. 2 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.

Поліція Сумщини вкотре попереджає громадян про небезпеку бути одуреними та обкраденими, та радить не довіряти свої грошові заощадження та майно нікому зі сторонніх. Пам’ятайте, на землі ще достатньо аферистів, які тільки й мріють, як привласнити чуже. Тож будьте уважні і обережні, аби не потрапити на їх гачок.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: