Главная страница » Новости » Город и регион » Сумчан закликають повідомляти про зміни, які впливають на надання пільгObyavaBilsheSumy705x80

Сумчан закликають повідомляти про зміни, які впливають на надання пільгМешканців Сумської міської ОТГ просять інформувати про зміну обставин, які впливають на надання пільг у грошовій формі на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу.

Серед обставин, про які обов’язково потрібно доповісти:

  • зміна місця реєстрації та/або фактичного проживання пільговика або члена його сім’ї;
  • зміни у складі сім’ї (одруження, розлучення, народження дитини, смерті члена сім’ї);
  • зміна характеристик житла (встановлення приладів обліку, зміна переліку отримуваних житлово-комунальних послуг та їх виконавців, тощо);
  • інші обставини, які випливають на надання пільг.

На період дії карантину зробити це можна шляхом поштового відправлення за адресою: 40035, м. Суми, вул. Харківська, 35; через електронні адреси: dszn@smr.gov.ua, person.dszn@smr.gov.ua; залишити письмові повідомлення у спеціальних скриньках, які розташовані при вході у адмінбудівлю департаменту.

Принагідно, фахівці департаменту соціального захисту населення повідомляють, що суми пільг, виплачені надміру внаслідок зловживань з боку пільговика, на вимогу департаменту повертаються до державного бюджету. У разі відмови добровільно повернути суму надмірно перерахованої (виплаченої) пільги, питання про її примусове стягнення вирішується у судовому порядку.

Добавить в: