Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині повідомлено про підозру службовцю міської ради, за вказівкою якого здійснено незаконний поруб 733 деревObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині повідомлено про підозру службовцю міської ради, за вказівкою якого здійснено незаконний поруб 733 деревКонотопською місцевою прокуратурою 15 квітня 2020 року повідомлено про підозру начальникові одного з відділів апарату виконавчого комітету Буринської міської ради, через зловживання службовим становищем якого державі завдано майже 2 млн грн збитків (ч. 4 ст. 246 та ч. 2 ст. 364 КК України).

«У ході слідства встановлено, що за вказівкою зазначеного службовця підпорядковані йому працівники, не маючи відповідного дозволу, на території Буринської міської ради здійснили порубку 733 дерев у захисному лісонасадженні, що перебуває в постійному користуванні Акціонерного товариства «Укрзалізниця». Відповідно до висновку комісійної судової земельно-технічної експертизи умисними протиправними діями начальника відділу державі завдано матеріальних збитків на загальну суму 1 млн 927 тис. грн», – розповів керівник Конотопської місцевої прокуратури Володимир Шилов.

Досудове слідство проведено слідчими Конотопського відділу поліції за оперативного супроводу співробітників Служби безпеки України в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури Сумської області

Добавить в: