Главная страница » Новости » Город и регион » На лаві підсудних опинився конотопчанин, який налагодив схему отримання та реалізації наркотичних засобів


ObyavaBilsheSumy705x80

На лаві підсудних опинився конотопчанин, який налагодив схему отримання та реалізації наркотичних засобівКонотопською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 32-річного чоловіка, який налагодив схему отримання та реалізації наркотичних засобів.

У ході слідства встановлено, що обвинувачений є наркозалежною особою та перебуває на лікуванні в одному з київських медичних центрів, де отримав рецепт лікаря на придбання наркотичного засобу метадону. Однак через деякий час чоловік звернувся до іншої установи, при цьому приховав інформацію про своє перебування на лікуванні в медичному центрі, відтак знову отримав спеціальний рецепт на наркотичні лікарські засоби.

Отримавши в аптеці 40 пігулок наркотичного засобу метадон, чоловік приїхав у м. Конотоп, де реалізовував їх наркозалежним особам. Зокрема 19 лютого 2020 року безпосередньо під час чергового продажу 4 пігулок наркоділок був затриманий співробітниками поліції. Як з’ясувалось, чоловік проживає у м. Конотоп, до цього він вже був 3 рази судимий за незаконний обіг наркотичних засобів.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 308, ч. 2 ст. 307, ч. 2 ст. 309 (заволодіння наркотичними засобами шляхом шахрайства, незаконне придбання та зберігання без мети збуту та з метою збуту і збут наркотичної речовини, вчинене повторно) КК України. За скоєне чоловікові загрожує позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна. На вирок суду він чекає в СІЗО.

Прес-служба прокуратури області

Добавить в: