Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах патрульні вчергове зупинили сп’янілого водія, який позбавлений права керуванняObyavaBilsheSumy705x80

У Сумах патрульні вчергове зупинили сп’янілого водія, який позбавлений права керуванняПатрулюючи вулицю Харківську, увагу екіпажу інспекторів привернув автомобіль ВАЗ-2105, який рухався з порушенням ПДР. Вимогу про зупинку, яка подавалася за допомогою спецсигналу та увімкнених проблискових маячків синього та червоного кольору, водій проігнорував.

Врешті автомобіль усе ж було зупинено. За кермом знаходився 39-річний громадянин. Він мав ознаки наркотичного сп’яніння та не мав водійського посвідчення. У присутності двох свідків громадянин відмовився проходити огляд на стан сп’яніння. За наявними базами даних з’ясувалося, що лише у 2019 році на чоловіка вже складали три протоколи за керування автомобілем у сп’янілому стані.

На водія охоронці порядку склали відповідні адміністративні матеріали: ч. 3 ст. 130 (Керування в стані алкогольного сп’яніння особою, яка двічі протягом року піддавалася адміністративному стягненню за керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння), ч. 4 ст. 126 (Керування особою, позбавленою такого права), ч. 3 ст. 126 (Керування особою, стосовно якої встановлено тимчасове обмеження в праві керування) та ст. 122–2 (Невиконання вимоги про зупинку) КУпАП.

Патрульна поліція Сумської області

Добавить в: