Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині судитимуть 16-річного юнака за шахрайство та підробку документівObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині судитимуть 16-річного юнака за шахрайство та підробку документівКонотопською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 16-річного юнака, який ошукував своїх знайомих, продаючи їм неіснуючі автомобілі.

У ході слідства встановлено, що обвинувачений наприкінці 2019 року вирішив шахрайським шляхом заволодіти коштами своїх знайомих. Дізнавшись про їх наміри купити авто, юнак запевняв, що займається придбанням транспортних засобів із країн Європи. При цьому потенційним покупцям він обіцяв не лише пригнати обране ними по фото авто за значно нижчою ціною від ринкової, а й розмитнити його. На таку спокусливу пропозицію погодилось четверо осіб. Вони сплатили юнаку аванс, однак обіцяних автівок так і не дочекались. Лише за два місяці своєї протиправної діяльності обвинувачений заволодів майже 11 тис доларів США.

Водночас у юнака правоохоронці вилучили підроблене посвідчення учасника бойових дій, в яке він вписав свої дані та вклеїв свою фотокартку.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 190 (шахрайство, вчинене повторно, що завдало значної шкоди потерпілому) та ч. 1 ст. 358 (підробка документів) КК України. За скоєне йому загрожує позбавлення волі на строк до трьох років.

Прес-служба прокуратури області

Добавить в: